Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити
Ігри та завдання від Віта-Супрадин
для розвитку дитини.
  • Пригоди у космосі
    Запропонуйте малюкові вирушити у космос разом із Ведмежуйкою! Щоб дитина мала змогу розмалювати малюнок, спершу збережіть картинку, а далі роздрукуйте.
  • Ведмежуйка – художник
    Ведмежуйка обожнює малювати, особливо фрукти! Залишилось лише додати барв картинці. Щоб дитина мала змогу розмалювати малюнок, спершу збережіть картинку, а далі роздрукуйте.
  • Справжні друзі
    Де Ведмежуйка – там завжди весело і цікаво! Нехай і ваш малюк приєднується до розваг! Щоб дитина мала змогу розмалювати малюнок, спершу збережіть картинку, а далі роздрукуйте.
Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 0 44 220 33 00.