Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Дітям – на здоров’я!

Організм дитини – складний конструктор. Варто дати збій маленькому гвинтику, і ось уже цілий механізм хнюпить носа!

Під час активного навчання, у період росту та за несприятливих погодних умов дитина особливо потребує вітамінних добавок. Наш організм не синтезує вітаміни самостійно! Винятками є хіба що вітаміни D і К. Перший ми отримуємо завдяки сонячним променям, а другий – від життєдіяльності корисних бактерій нашого кишечника. Але й цих доз недостатньо! Що ж робити, коли надворі осінь, а половина однокласників вашої дитини от-от ризикує захворіти на грип? Коли малюк швидко втомлюється і стає млявим? Як поповнити запас вітамінів, коли до фруктового літа ще декілька довгих місяців?

Мультивітамінні комплекси від «Віта-Супрадин» мають збалансований набір корисних речовин, необхідних для юного організму. Наче вправний будівельник, вони доповнюють піраміду здоров’я потрібними цеглинками.

Вітамін А. Необхідний для шкіри, волосся, кісток та очей. Сприяє підвищенню імунітету.

Вітаміни групи В. Потрібні для серця, щитоподібної залози, травної та нервової систем. Вітамін В6 сприяє засвоєнню калію, а отже, підтримує важливий для організму натрієво-калієвий баланс.

Вітамін С. Підвищує опірність організму до застуд. Покращує засвоєння заліза.

Вітамін D. Допомагає засвоїти кальцій, а отже, зміцнює зуби та кістки.

Вітамін E. Разом із вітамінами A і C – природний антиоксидант. Нормалізує обмін речовин та гоїть ранки.

Про кров і судини піклуються вітаміни групи В, а також Е і С.

Пантотенова кислота, що відома також як вітамін В5, відіграє ключову роль у метаболізмі вуглеводів, білків і жирів. Необхідна для підтримання і відновлення усіх клітин тканин, вона забезпечує клітину енергією, бере участь у формуванні антитіл, покращує засвоєння інших вітамінів організмом.