Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Якщо бракує вітамінів

Коли дитина не доотримує корисних речовин, у неї можуть з’явитися неприємні симптоми.

Деякі з них ви знайдете у цій таблиці*:

Потрібні
вітаміни
Симптоми
А Bітаміни групи
В
C D E
Дитина часто хворіє на нежить.
У неї кровоточать ясна та швидко з’являються синці.
* Морквяно-яблучний салат – смачний рецепт зміцнення імунітету. * Додайте до раціону вишень, цитрусових, смородини, капусти.
Дитина погано бачить у сутінках і часто чухає очі. * Морква зі сметаною чи олією швидко покращить зір!
У малюка лущиться шкіра, з’являються заїди. * Брак ретинолу може спричинятися нестачею вітаміну Е. * Хліб, рис, м’ясо та гречка повернуть організму необхідний рибофлавін (вітамін В2). * Печінка, зелень та яйця – чудове джерело потрібного вітаміну.
Візити до стоматолога доводиться повторювати частіше. * Можливо, малюку бракує кальцію? Споживайте більше сиру, морської риби та молока.
У дитини запідозрили анемію. * Підтримати тонус кров’яних клітин допоможе фолієва кислота (вітамін В9). Нею забезпечать бобові, мед, зелень. * Цей природний антиоксидант покращить кліткові мембрани еритроцитів.
Малюк скаржиться на дискомфорт у животику. В нього розлади травлення, коліт. * Не забувайте про гречку, м’ясо та квасолю, потіште малюка скибкою ананасу. Можливо, дитині бракує ніацину – вітаміну В3.
Маленький непосида швидко втомлюється, стає забудькуватим, погано їсть. *Мультивітаміни від «Віта-Супрадин» позбавлять вас від зайвих сумнівів. Вони містять все, що необхідно для здоров’я вашої дитини!
* За точною діагностикою та призначенням лікування звертайтеся до лікаря.